- Număr anunț
- DA20267875
- Autoritate contractantă
- Asociatia pentru Dezvoltarea Turismului în judetul Covasna (CUI 23479850)
- Furnizor / câștigător
- PATKO LEMN IMPORT-EXPORT S.R.L. (CUI 35443892)
- Cod CPV
- 03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.000 RON
- Valoare finală
- 23.000 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 10:57
- Data finalizării
- 11.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.