Ofertă refuzată Cumpărare directă

piept de curcan dezosat fara piele

Număr anunț
DA20246442
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA (CUI 29412727)
Furnizor / câștigător
VASMIL PROSPER SRL (CUI 29865973)
Cod CPV
03000000-1 · Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319,20 RON
Valoare finală
319,20 RON
Data publicării
04.05.2018 16:43
Data finalizării
11.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.