Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse de igiena

Număr anunț
DA36203328
Autoritate contractantă
GRADINITA PP NR.14 TIMISOARA (CUI 29152511)
Furnizor / câștigător
SIDE TRADING SRL (CUI 15107812)
Cod CPV
39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
909,91 RON
Data publicării
26.07.2024 14:29
Data finalizării
28.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

909,91 RON