Ofertă acceptată Cumpărare directă

transport persoane

Număr anunț
DA20308725
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA NR. 1 "PETOFI SANDOR" Cristuru Secuiesc (CUI 13398731)
Furnizor / câștigător
FAVORIT TRANS SRL (CUI RO11651454)
Cod CPV
60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
224 RON
Valoare atribuită
224 RON
Data publicării
11.05.2018 07:59
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

224 RON

din 224 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.