Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Masurare a densitatii de putere a campului electromagnetic si interpretarea rezultatelor - Caransebe
- Număr anunț
- DA20307990
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul General de Aviatie al M.A.I. (CUI 24367374)
- Furnizor / câștigător
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI RO1558391)
- Cod CPV
- 90731400-4 · Servicii de monitorizare sau masurare a poluarii atmosferice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.700 RON
- Valoare finală
- 1.700 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 17:27
- Data finalizării
- 11.05.2018 10:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.