Ofertă acceptată Cumpărare directă

Clorura de sodiu / NaCl 0.9% x 10 flac 500ml sol perf Hemofarm

Număr anunț
DA20283909
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Pucioasa (CUI 4206977)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33621400-3 · Substituenti de plasma sanguina si solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.093 RON
Valoare atribuită
1.093 RON
Data publicării
09.05.2018 11:14
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.093 RON

din 1.093 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.