Ofertă acceptată
Cumpărare directă
P.U.Z. PODUL TIMIȘULUI - SĂCELE, jud. Brașov
- Număr anunț
- DA20297180
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sacele (CUI 4317649)
- Furnizor / câștigător
- MORPHOSIS S.R.L. (CUI RO9829607)
- Cod CPV
- 71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53.000 RON
- Valoare atribuită
- 53.000 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 10:17
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2018 08:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
53.000 RON
din 53.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro