Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare pavele beton

Număr anunț
DA20304940
Autoritate contractantă
PRIMARIA BALENI (CUI 4280060)
Furnizor / câștigător
ILVA IMPEX SRL (CUI RO7790950)
Cod CPV
44114250-9 · Dale din beton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.125 RON
Valoare atribuită
1.125 RON
Data publicării
10.05.2018 14:27
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.125 RON

din 1.125 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.