Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse materiale de balastiera refuz de ciur, sort 16 - 31, balast

Număr anunț
DA20298116
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 AVRAMENI (CUI 26161086)
Furnizor / câștigător
STE CONSTRUCŢII SRL (CUI RO16182650)
Cod CPV
14210000-6 · Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.650 RON
Valoare atribuită
1.650 RON
Data publicării
10.05.2018 10:46
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 19:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.650 RON

din 1.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.