Ofertă acceptată Cumpărare directă

mobilier birou

Număr anunț
DA20314611
Autoritate contractantă
Comuna Foieni (CUI 3896828)
Furnizor / câștigător
KOMAROMI SRL (CUI RO5820419)
Cod CPV
39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.868 RON
Valoare atribuită
1.868 RON
Data publicării
11.05.2018 11:37
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.868 RON

din 1.868 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.