Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIEPT PUI DEZ FARA OS SI PIELE AVICA
- Număr anunț
- DA20307217
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit Lumea Copilariei (CUI 24584993)
- Furnizor / câștigător
- MCA COMERCIAL SRL (CUI RO13219828)
- Cod CPV
- 15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 967,20 RON
- Valoare atribuită
- 967,20 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 15:50
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2018 09:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
967,20 RON
din 967,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro