Ofertă acceptată Cumpărare directă

dirigentie santier

Număr anunț
DA20295602
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 6 (CUI 17300924)
Furnizor / câștigător
CERNEA ANDREI PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 21710450)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.499,04 RON
Valoare atribuită
10.499,04 RON
Data publicării
10.05.2018 09:27
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 11:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.499,04 RON

din 10.499,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.