Ofertă acceptată Cumpărare directă

GLOBUS ARD.PFEFFERONI370G NUMAR DE REFERINTA: 04350 PRET DE CATALOG: 4,03 RON / Unitate de masura

Număr anunț
DA20314231
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA (CUI 4440624)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15331500-2 · Legume conservate in otet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40,30 RON
Valoare atribuită
40,30 RON
Data publicării
11.05.2018 11:26
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40,30 RON

din 40,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.