Ofertă acceptată Cumpărare directă

2KG HS/MC FASOLE ALBA

Număr anunț
DA20311319
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE ANTIPA BACAU (CUI 4278450)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15331463-0 · Fasole boabe la cutie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105,42 RON
Valoare atribuită
105,42 RON
Data publicării
11.05.2018 09:57
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105,42 RON

din 105,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.