Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTOFI 2.5KG 9/9
- Număr anunț
- DA20308613
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA (CUI 2613923)
- Furnizor / câștigător
- MEDITERANEAN FOOD DELIVERY SRL (CUI RO31917616)
- Cod CPV
- 15311100-2 · Chips si cartofi prajiti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30,60 RON
- Valoare atribuită
- 30,60 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 07:45
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2018 13:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30,60 RON
din 30,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro