Acasă · Licitații
· Dulceturi si marmelade; jeleuri de fructe; piureuri si paste de fructe sau de fructe cu coaja lignifiata (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Gem asortat
- Număr anunț
- DA20299492
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- FRATELI PALA SRL (CUI 13697415)
- Cod CPV
- 15332200-6 · Dulceturi si marmelade; jeleuri de fructe; piureuri si paste de fructe sau de fructe cu coaja lignifiata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.500 RON
- Valoare atribuită
- 6.500 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 11:29
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2018 08:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.500 RON
din 6.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro