Ofertă refuzată Cumpărare directă

DIVERSE LEGUME

Număr anunț
DA20294859
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "DR. VALER RUSSU" LUDUS (CUI 4323543)
Furnizor / câștigător
TIM CRIS SRL (CUI RO15856878)
Cod CPV
15331136-9 · Ardei transformati (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399,72 RON
Valoare finală
399,72 RON
Data publicării
10.05.2018 09:00
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.