Ofertă acceptată Cumpărare directă

activia mic dejun cu cereale

Număr anunț
DA20304643
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 35 PLOIESTI (CUI 29170933)
Furnizor / câștigător
MIR ALICE II SRL (CUI RO3875515)
Cod CPV
15551000-5 · Iaurt si alte produse lactate fermentate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220,50 RON
Valoare atribuită
220,50 RON
Data publicării
10.05.2018 14:19
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220,50 RON

din 220,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.