Ofertă acceptată Cumpărare directă

Branza telemea de vaca

Număr anunț
DA20304404
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT JUNIOR NR 26 (CUI 29368907)
Furnizor / câștigător
FORTUS SRL (CUI RO1094763)
Cod CPV
15542000-9 · Branza proaspata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,08 RON
Valoare atribuită
110,08 RON
Data publicării
10.05.2018 14:11
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,08 RON

din 110,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.