Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARUCIOR CU ROTILE PEDIATRIC, TRANSPORT COPII - YJ-013F

Număr anunț
DA20316826
Autoritate contractantă
COMUNA BANEASA( CONSILIUL LOCAL BANEASA, JUDETUL GIURGIU) (CUI 5182140)
Furnizor / câștigător
NEOMED S.R.L. (CUI RO8728108)
Cod CPV
33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.137,62 RON
Valoare atribuită
1.137,62 RON
Data publicării
11.05.2018 12:45
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.137,62 RON

din 1.137,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.