Atribuită Cumpărare directă

Amazon Kindle 11 2022 16GB Wifi Negru; ref. 25467

Număr anunț
DA36204118
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
LAPTOP AID SRL (CUI 27443484)
Cod CPV
30231100-8 · Terminale informatice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.497 RON
Data publicării
26.07.2024 14:29
Data finalizării
26.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.497 RON