Ofertă acceptată Cumpărare directă

furnizare birotica

Număr anunț
DA20289112
Autoritate contractantă
Centrul de Abilitare si Reabilitare pentru persoane Adulte cu Dizabilitati "Sfantul Nectarie" Medias (CUI 25631953)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
519,60 RON
Valoare atribuită
519,60 RON
Data publicării
09.05.2018 13:57
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

519,60 RON

din 519,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.