Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Eprubete din plastic cu capac etans, STERILE, AMBALATE INDIVIDUAL, CU ETICHETA, dimensiune 16x100mm
- Număr anunț
- DA20305881
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 33192500-7 · Eprubete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 737,50 RON
- Valoare atribuită
- 737,50 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 14:58
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2018 08:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
737,50 RON
din 737,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro