Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet produse reparatii si curaateniie

Număr anunț
DA20293430
Autoritate contractantă
Directia de Servicii Publice Orasului Targu Lapus (CUI RO38567500)
Furnizor / câștigător
Consum coop Tg.Lapus Magazin Ionut (CUI RO2219750)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.154,20 RON
Valoare atribuită
1.154,20 RON
Data publicării
09.05.2018 19:32
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.154,20 RON

din 1.154,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.