Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE A3
- Număr anunț
- DA20304255
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
- Furnizor / câștigător
- DATAPHONEDIVISION SRL (CUI RO25661164)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.100 RON
- Valoare atribuită
- 3.100 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 14:06
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 15:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.100 RON
din 3.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro