Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE TUBULATURA BETON ARMAT PENTRU ACCES RIVERANI IN LOC HODOS SI SACOSU MARE, COM. DAROVA
- Număr anunț
- DA20309307
- Autoritate contractantă
- Comuna Darova (CUI 4483820)
- Furnizor / câștigător
- COMAN INSTAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO16254102)
- Cod CPV
- 44114220-0 · Conducte si racorduri din beton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66.748,90 RON
- Valoare atribuită
- 66.748,90 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 08:39
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2018 08:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
66.748,90 RON
din 66.748,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro