Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare "Infiintare rezerva de apa potabila la Spitalul Municipal Fagaras"

Număr anunț
DA20307114
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
MASTER C.A.DESIGN SRL (CUI RO13542224)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.000 RON
Valoare atribuită
35.000 RON
Data publicării
10.05.2018 15:44
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.000 RON

din 35.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.