Ofertă acceptată Cumpărare directă

SORT 8-16 MM (griblura)

Număr anunț
DA20313665
Autoritate contractantă
Comuna Iara (CUI 4546952)
Furnizor / câștigător
VALI TRANS SRL (CUI 16106858)
Cod CPV
14212210-5 · Amestec de nisip si pietris (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
11.05.2018 11:08
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.