Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta depunere cerere finantare POR,pentru gradinita din loc.Ciumeghiu

Număr anunț
DA20303901
Autoritate contractantă
Comuna Ciumeghiu (Consiliul Local Ciumeghiu) (CUI 4641300)
Furnizor / câștigător
BIROUL DE CONSULTANŢĂ AXIS SRL (CUI 26171195)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.000 RON
Valoare atribuită
70.000 RON
Data publicării
10.05.2018 13:54
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.000 RON

din 70.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.