Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare curte Apele Romane - District Marghita

Număr anunț
DA20302616
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA CRISURI (CUI RO23782674)
Furnizor / câștigător
CARIER SRL (CUI RO15562953)
Cod CPV
45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.131,31 RON
Valoare atribuită
5.131,31 RON
Data publicării
10.05.2018 13:12
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.131,31 RON

din 5.131,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.