Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE BURETE VASE CANELATI 10BUC/SET

Număr anunț
DA20311554
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
39224320-7 · Bureti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105,40 RON
Valoare atribuită
105,40 RON
Data publicării
11.05.2018 10:05
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105,40 RON

din 105,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.