Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de autocolantare autoturism Politia Locala Novaci

Număr anunț
DA20311277
Autoritate contractantă
Orasul Novaci (CUI 4666126)
Furnizor / câștigător
THOT GLINT SRL (CUI 9359831)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,12 RON
Valoare atribuită
294,12 RON
Data publicării
11.05.2018 09:56
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,12 RON

din 294,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.