Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pubela (accesorii mobilier de interior, de uz casnic - diverse tipuri)
- Număr anunț
- DA20307393
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- EUROPLAST ROMANIA SRL (CUI RO15785882)
- Cod CPV
- 39224340-3 · Pubele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 243 RON
- Valoare atribuită
- 243 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 16:00
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 16:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
243 RON
din 243 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro