Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit-uri colorare Alcian Blue, Congo Red, Gram, Perls, Von Kossa

Număr anunț
DA20269833
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
24224000-0 · Substante colorante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.728 RON
Valoare atribuită
2.728 RON
Data publicării
08.05.2018 11:48
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.728 RON

din 2.728 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.