Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tobogan KBT,Lungime 230 cm, Inaltime de asezare 120 cm, rosu
- Număr anunț
- DA20308891
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALENI (CUI 5102265)
- Furnizor / câștigător
- MEVIRA INTERNATIONAL SRL (CUI RO36751980)
- Cod CPV
- 37535240-1 · Tobogane pentru terenuri de joaca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 230,25 RON
- Valoare atribuită
- 230,25 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 08:14
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2018 13:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
230,25 RON
din 230,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro