Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet medicamente

Număr anunț
DA20317387
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV SCOLAR SOIMII SIBIU (CUI 4406177)
Furnizor / câștigător
DIA FARM SRL (CUI RO5340143)
Cod CPV
33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
97,33 RON
Valoare atribuită
97,33 RON
Data publicării
11.05.2018 13:04
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

97,33 RON

din 97,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.