Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set 2 buc role preluare Lexmark T640

Număr anunț
DA20311312
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII NEAMT (CUI 13598004)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30124200-6 · Kituri pentru cuptor (fuser) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92,44 RON
Valoare atribuită
92,44 RON
Data publicării
11.05.2018 09:57
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

92,44 RON

din 92,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.