Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus Toner Compatibil Samsung MLT-D101S 101S ML 2161, 2166W, 2160, 2165, 2165W, 2168, 2167, SCX 3
- Număr anunț
- DA20310629
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 86 RON
- Valoare atribuită
- 86 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 09:33
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2018 09:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
86 RON
din 86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro