Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner original Canon CRG-719 pt LBP 6300DN. Cod RTC CN810000

Număr anunț
DA20299489
Autoritate contractantă
R 6884429 CENTRUL DE PREGATIRE PENTRU PERSONALUL DIN INDUSTRIE
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352,65 RON
Valoare atribuită
352,65 RON
Data publicării
10.05.2018 11:29
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352,65 RON

din 352,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.