Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD 1TB 3.5” SATA3 64MB 7200rpm WD Caviar Blue WD10EZEX, CABLU MINI SAS 36 PINI SFF 8087 LA 4 X SAS

Număr anunț
DA20289356
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE GALATI (CUI 3127190)
Furnizor / câștigător
AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI RO17042388)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
323,56 RON
Valoare atribuită
323,56 RON
Data publicării
09.05.2018 14:04
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

323,56 RON

din 323,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.