Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD SATA 1TB Seagate Barracuda ST1000DM010 3,5"

Număr anunț
DA20288681
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
Furnizor / câștigător
UVEX STAR SRL (CUI RO6512999)
Cod CPV
30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
737,10 RON
Valoare atribuită
737,10 RON
Data publicării
09.05.2018 13:41
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 08:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

737,10 RON

din 737,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.