Ofertă acceptată Cumpărare directă

NVIDIA® JETSON™ TX2 DEVELOPER KIT - 945-82771-0005-000, Ctr cercetare 1SOL/2017, ref 153

Număr anunț
DA20276575
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
TULIP COMPUTERS S.R.L. (CUI ro14171760)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.553,40 RON
Valoare atribuită
13.553,40 RON
Data publicării
08.05.2018 15:12
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.553,40 RON

din 13.553,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.