Ofertă acceptată
Cumpărare directă
surub brat oscilant m14x1,5x85 cu piulita-din grupa 10.9.
- Număr anunț
- DA20316020
- Autoritate contractantă
- U.M. 0172 Dragalina (CUI 8526893)
- Furnizor / câștigător
- MOBIL SRL (CUI RO1913850)
- Cod CPV
- 44531000-1 · Dispozitive de fixare cu filet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500 RON
- Valoare atribuită
- 500 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 12:20
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2018 12:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
500 RON
din 500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro