Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Imprejmuire put forat si camin hidrofor
- Număr anunț
- DA20305062
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BALENI (CUI 4280060)
- Furnizor / câștigător
- ILVA IMPEX SRL (CUI RO7790950)
- Cod CPV
- 44313100-8 · Imprejmuire cu plasa metalica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.333,38 RON
- Valoare atribuită
- 3.333,38 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 14:31
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 15:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.333,38 RON
din 3.333,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro