Ofertă acceptată Cumpărare directă

Interpretare muzica populara in cadrul evenimentului „RUGA SATULUI” Gelu

Număr anunț
DA20293310
Autoritate contractantă
Comuna Varias (CUI 4483870)
Furnizor / câștigător
ANDRIEŞ IOAN-NICOLAE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 28868050)
Cod CPV
92310000-7 · Servicii de creare si interpretare de opere artistice si literare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
09.05.2018 18:07
Termen limită
14.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.