Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE REPARATII
- Număr anunț
- DA20288455
- Autoritate contractantă
- Comuna Schitu (Consiliul Local Schitu Giurgiu) (CUI 5123632)
- Furnizor / câștigător
- THE ORIENT COMPANY SRL (CUI 1283592)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 474,37 RON
- Valoare atribuită
- 474,37 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 13:34
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2018 08:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
474,37 RON
din 474,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro