Atribuită Cumpărare directă

Racord olandez Dn 15.

Număr anunț
DA36205319
Autoritate contractantă
GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
Furnizor / câștigător
FLUID GROUP HAGEN SRL (CUI 13430603)
Cod CPV
44163200-2 · Racorduri de tevarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.863 RON
Data publicării
26.07.2024 14:29
Data finalizării
29.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.863 RON