Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE DETERGENT VASE 1 L CU GLICERINA
- Număr anunț
- DA20308868
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
- Furnizor / câștigător
- ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
- Cod CPV
- 39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 677,25 RON
- Valoare atribuită
- 677,25 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 08:12
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2018 10:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
677,25 RON
din 677,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro