Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de curatenie si birou

Număr anunț
DA20304564
Autoritate contractantă
Comuna Ulmu (CUI 4874712)
Furnizor / câștigător
BIOCONDRUZ SRL (CUI 23523866)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
191,55 RON
Valoare atribuită
191,55 RON
Data publicării
10.05.2018 14:15
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

191,55 RON

din 191,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.