Atribuită Cumpărare directă

Hartie prosop celuloza alba gofrata 2 straturi

Număr anunț
DA36205606
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02145 Constanta (CUI 4304630)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
33763000-6 · Servete din hartie pentru maini (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.430 RON
Data publicării
26.07.2024 14:29
Data finalizării
29.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.430 RON